Informacija atsiskaitantiems pavedimu per Swedbank.

UAB “Elekta” klientai  atliekantys  bankinius pavedimus per Swedbank,   pavedimą už  paslaugas  turėtų atlikti ne per “vietinius mokėjimus”, o per “įmokos ir mokesčiai”.
Darant pavedimą klientui reikia nurodyti įmokos kodą (interneto– 102988, kabelinės TV – 102989), bei mokėtojo kodą .
Daugiau informacijos telefonu: 8 700 10023; 8 45 448651 arba prašome atvykti į mūsų biurą.
Plačiau...

No Flash player avaliable!

Internetas

Internetas UAB „Elekta“ optiniais tinklais


  UAB „Elekta“ siūlo Jums jungtis prie interneto, kokybės ir kainos atžvilgiu, vienomis geriausių salygų Panevėžyje bei Ukmergėje. Internetas KTV tinklais neužima telefono linijos, taip pat neturi įtakos kabelinės TV kanalams. Aukštą kokybę užtikrina optinai tinklai. Naudodamiesi šia interneto teikimo technologija galime pasiūlyti Jums: 
 • didelį greitį – taupys Jūsų laiką,
 • internetu naudotis ištisą parą – laikas praleistas internete neapskaitomas,
 • didesnį stabilumą, nei komutuojamose linijose – garantuos ramybę dėl internetinio ryšio patikimumo.

 Lanksti įkainių sistema suteikia galimybę abonentui pasirinkti labiausiai jo poreikius atitinkantį mokėjimo planą. 

 Laikas praleistas internete nėra apmokestinamas. Mokate fiksuotą mėnesio mokestį ir nesijaudindami dėl praleisto internete laiko vartote internetinių svetainių puslapius ar siunčiate duomenis. Jei esate pasirinkę planą iš kokybinių ar ekonominių planų grupės, viršijus pasirinkto plano limitą, už 100 megabaitų skaičiuojamas 0.003€ mokestis. Tačiau net ir mėnesio eigoje galima pasikeisti į nelimituojamus BL planus. 

 Iš UAB „Elekta“ siūlomų planų reiktų išskirti EKO grupės planus. Tai dalinai neapskaitomi mokėjimo planai, skirti privatiems asmenims, kurie daugiau internete naršo, nei siunčiasi didesnius informacijos kiekius (pvz. filmus, žaidimus ir t. t.).  
 
 Norėdami sužinoti ar yra galimybė Jūsų adresu naudotis UAB „Elekta“ šviesolaidiniu internetu, skambinkite nurodytais numeriais: (8-45) 448651, 8-700 10023, arba atvykite į mūsų biurą adresu Margirio g. 3, Panevėžys. Taip pat galite atsiųsti paklausimą el. p. elekta@elekta.lt