Informacija atsiskaitantiems pavedimu per Swedbank.

UAB “Elekta” klientai  atliekantys  bankinius pavedimus per Swedbank,   pavedimą už  paslaugas  turėtų atlikti ne per “vietinius mokėjimus”, o per “įmokos ir mokesčiai”.
Darant pavedimą klientui reikia nurodyti įmokos kodą (interneto– 102988, kabelinės TV – 102989), bei mokėtojo kodą .
Daugiau informacijos telefonu: 8 700 10023; 8 45 448651 arba prašome atvykti į mūsų biurą.
Plačiau...

No Flash player avaliable!

Apie mus

Dėmesiu apdovanoja visus klientus

Šiemet dvidešimtą gimtadienį švenčianti UAB „Elekta“ žengia koja kojon su naujausiomis technologijomis, nepamiršdama nei senų, nei naujų klientų. Apie teikiamas paslaugas kalbamės su įmonės generaliniu direktoriumi Vaidu Vilučiu.

Vienas didžiausių ir sparčiausių Panevėžyje „Elektos“ tinklas plečiamas vis aktyviau. Teikdami patikimiausią duomenų perdavimo paslaugą – šviesolaidinį internetą, vartotojams suteikiate nemažai privalumų. Į ką labiausiai orientuojatės?

Internetui svarbiausia stabilumas ir greitis. Jei internetas greitas, bet nestabilus, bus negerai. Nestabilus ryšys erzina. Tačiau labai svarbu ir greitis. Mes užtikriname patikimą interneto ryšį ir du kartus per metus kokybiškai jį geriname – didiname spartą. Pelno požiūriu tai nėra itin gerai, tačiau mums svarbiausia žmonių pasitikėjimas. Paprastai seniems interneto planams leidžiama natūraliai „numirti“ ir įvedami nauji, o mes elgiamės kiek kitaip – spartą didiname visiems savo klientams. Tai yra greitis didėja, o planas lieka tas pats. Galime didžiuotis, kad, nuolat didindami greičius, paslaugųnebranginame. Neliekame abejingi savo seniems klientams. Nuo balandžio 1 dienos „Elekta“ pusantro karto padidino interneto tarptautinio srauto spartą visiems be išimties klientams.

Gal galėtumėte apibūdinti, ką konkrečiai siūlote?

-Interneto planus galima pasirinkti pagal savo poreikius. Rinktis tikrai yra iš ko – fiksuoto mokėjimo planai, sparčiausieji interneto planai be limito, ekonominiai interneto planai ir kt. Savo vartotojams šiuo metu pristatome naujus planus „BL4“ ir „C10“.Galime pasiūlyti lietuviško srauto spartą iki 600 Mbps, tarptautinio iki 300 Mbps – bene didžiausią duomenųperdavimo spartą, o vietiniame tinkle net iki 1000 Mbps. Ypač aukša duomenų perdavimo kokybė, užtikrintas saugumas, laikas, praleistas internete, neribojamas. Akcijų metu internetą prijungiame už 1 litą ir netaikome jokių paslėptų – papildomų ar administravimo – mokesčių. Visiems klientams suteikiame tris nemokamas pašto dėžutes. Atnaujinus pašto serverį, padidinome jų talpą. Naudojantis paslauga, galima žaisti populiariausius žaidimus. Šiuo metu planuojame loteriją – nuo gegužės 16 dienos pratęsus interneto sutartį trejiems metams, dešimčiai laimingųjų padovanosime bevielį maršruto parinktuvą.

Ar vienas didžiausių Panevėžyje „Elektos“ tinklas plečiamas?

Taip, savo telekomunikacines paslaugas jau galime pasiūlyti beveik visuose Dembavos daugiabučiuose už tikrai patrauklias kainas.

Šiais laikais už įvairias paslaugas gyventojai gali susimokėti įvairiais būdais. Ką Jūs galite pasiūlyti savo klientams?

Šiuo metu tariamasi, kad mūsų klientams atsirastų galimybė susimokėti „Perlo“ terminaluose bei „Maximos“ kasose. Esame apgalvoję mokėjimo sąlygas, kad būtų patogu klientams. Tai galima padaryti penkiuose šalies bankuose, pervedimu, sudarant debeto sutartį, periodiniu apmokėjimu, bendradarbiaujame su Butų ūkiu, žinoma, įmokas priimame ir savo biure Margirio g. 3, Panevėžys.

Ateinantys metai – nemažų pokyčių metai. Bus išjungta antžeminė analoginė televizija.Žiūrovai tikriausiai nerimauja, kaip bus?

Visi mūsų kabelinės televizijos abonentai dėl to gali visiškai nesibaiminti. Nuo 2012 metų išjungiama tik antžeminiu būdu perduodama analoginė televizija, o kabeliniais tinklais žmonės galės žiūrėti visas programas kaip iki šiol.

2012 metais gali pasikeisti žiūrovų įpročiai. Juk įsigijus naują skaitmeninę įrangą,daugelis žiūrovų turės daugiau galimybių – galės rinktis daugiau programų, mėgstamas laidas žiūrėti patogiu metu, plėsti akiratį. Ką pasiūlysite?

–„Elekta“ jau dveji metai turi galimybę transliuoti ne tik kabelinę televiziją, bet ir skaitmeninę – DVB-C (ang. – Digitalal Video Broadcast). Šis standartas užtikrina geresnę vaizdo ir garso kokybę, kadangi signalas yra atsparesnis įvairiems trukdžiams. Norintys žiūrėti skaitmeninę televiziją paslaugos vartotojai gali įsigyti tam pritaikytą televizorių arba DVB-C formato priedėlį. Žiūrovas gali pasirinkti kalbą, titrus, klausyti įrašą stereo- arba erdviniu garsu, skaityti teletekstą. Skaitmeninės televizijos žiūrovui siūloma gerokai daugiau televizijos programų. Su abonentais palaikome nuolatinį grįžtamąjį ryšį – vykdome apklausas. Mums svarbi jų nuomonė. Neretai tenka išgirsti: „rodote daug, bet aš to nežiūriu, man įdomu tai...“ Tad suteiksime dar daugiau galimybių rinktis. Iki vasaros planuojame sudaryti naują kanalų paketą. Pasiūlysime naujos kartos HD (high definition) – aukštos raiškos – televiziją. Abonentai už papildomą mokestį galės pasirinkti tokius papildomus paketus, kokių jiems reikės.

Jūsų bendrovė teikia telekomunikacines paslaugas ne tik daugiabučių gyventojams. Ką galite pasiūlyti verslo klientams?

Su įmonėmis mes taip pat sėkmingai bendradarbiaujame. Turime gerų naujienų. Nuo balandžio 1 dienos padidinome interneto srauto spartą ne tik privatiems, bet ir verslo klientams. Net iki 8 kartų padidinta sparta gali naudotis ne tik nauji, bet ir esami verslo klientai. Žinodami specialius poreikius, ruošiame atitinkamus pasiūlymus, taikome nuolaidas. Renkantis interneto tiekėją, reikėtų atsižvelgti ne tik įkainą, bet ir į visus paslaugos parametrus, aišku, ir naudojamas technologijas. Apskritai informacinių technologijų plėtros reiškinys – teigiamas postūmis mūsų visų gyvenime. Interneto vartotojai tampa aktyvūs informacinės visuomenės dalyviais bei dalyvauja svarbiuose visuomeniniuose procesuose. Kuo mes greičiau įsileisime naujoves, moderniasnes technologijas, tuo greičiau patikėsime jų teikiama nauda.

Kalbino Marta MINSONAITĖ

Penevėžio balsas“, 2011 m. gegužės 12 d.

 
Adresas:
Margirio 3-1
LT-36248 Panevėžys

Darbo laikas:

I-V; 9:00 - 18:00

VI-VII - nedarbo dienos

Telefonai pasiteiravimui:
8 700 10023; 8 45 448651

Budintis technikas:

8 68 508813

Faksas:

8 700 10003

Apskaitos skyrius:

8 700 10003

IT skyrius:

8 700 10020

Klientų patogumui „Elekta“ įdiegė „vieno numerio“ sistemą,todėl visą informaciją apie „Elekta“ teikiamas paslaugas bei pagalbą iškilus problemoms galite gauti paskambinę šiais telefonais: 8 45 448651, 8 700 10023.

Paskambinę pasirinkite reikiamą meniu punktą:
-Informacija apie paslaugas - spauskite 1.
-Informacija verslo klientams - spauskite 2.
-Informacija apie atsiskaitymus - spauskite 3.
-Gedimų registravimas - spauskite 4.
-Norėdami palikti pranešimą autoatsakiklyje - spauskite 5.

El. paštas:
elekta@elekta.lt